معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند

معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند

معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند

سنسور وسیله‌ای است که کمیت‌های فیزیکی مانند سرعت، دما، فشار و جابجایی را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند. امروزه سنسورها کاربرد گسترده‌ای در صنایع گوناگون پیدا کرده‌اند و انواع مختلفی از آن‌ها در بازار موجود هستند. یکی از شرکت‌های تولید کننده‌ی سنسور، شرکت بیداک می‌باشد. این شرکت در سال 2008 در کشور چین، فعالیت خود را به عنوان سازنده‌ی انواع سنسورها آغاز نمود. این مقاله به معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند اختصاص دارد.

 

سنسور مجاوتی القایی بیداک

یکی از انواع سنسورهای تولید شده در شرکت بیداک، سنسور القایی است. این سنسور قابلیت تشخیص فلزات در فواصل 1 تا 80 میلی متر را دارا می‌باشد. از ویژگی‌های سنسورهای القایی بیداک می‌توان به مقاومت در برابر روغن‌های صنعتی، محافظت از اتصال کوتاه، محافظت وارونگی قطبی، قابلیت فعالیت در محدوده‌ی دمایی -40 تا 180 درجه‌ی سانتی گراد و همینطور داشتن نمایشگر LED اشاره کرد. همچنین این سنسورها از درجه محافظت IP67 برخوردارند.

 

سنسور مجاوتی خازنی بیداک

یکی دیگر از سنسورهایی که می‌توان در معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند به آن اشاره کرد، سنسور مجاورتی خازنی است. سنسورهای مجاورتی خازنی بیداک در انواع مختلف، دارای فاصله‌ی سنس بین 1 تا 40 میلی متر می‌باشند. این سنسورها از مدار محافظ در برابر نوسان برق و پلارینه معکوس ولتاژ تغذیه برخوردارند. سنسورهای خازنی بیداک دارای انواع مقاوم در برابر دمای خیلی پایین یا خیلی بالا هستند و توانایی فعالیت در محدوده‌ی -40 تا 180 درجه‌ی سانتی گراد را دارا می‌باشند. همچنین این سنسورها دارای نمایشگر LED هستند. از دیگر ویژگی‌های سنسورهای خازنی بیداک می‌توان به مقاومت در برابر روغن و داشتن محافظت IP67 اشاره کرد.

 

سنسور فتوالکتریک بیداک

سنسورهای فتوالکتریک بیداک با زمان پاسخگویی بسیار سریع کمتر از 1 میلی ثانیه، دارای توانایی تشخیص اجسام در فاصله‌ی 10 سانتی متر تا 40 متر هستند. این سنسورها از یک سیم فرمان برخوردارند که به آن‌ها قابلیت سوئیچ بین مدارهای NO و NC را می‌دهد. همچنین، سنسورهای فتوالکتریک این شرکت از محافظ در برابر پلارینه معکوس ولتاژ تغذیه و نوسان برق برخوردار هستند. مقاومت در برابر نویز، درجه‌ی حفاظتی IP67 و دارا بودن نمایشگر LED از مزایای دیگر این سنسورها می‌باشند.

 

سنسور فیبر نوری بیداک

در معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند می‌توان از سنسورهای فیبر نوری بیداک نیز نام برد. سنسورهای فیبر نوری تولید شده در این شرکت دارای ویژگی‌هایی مانند سرعت عملکرد بالا، پاسخگویی 10 میلی ثانیه‌ای، قابلیت تشخیص اجسام متحرک حتی در سرعت زیاد، رزولوشن بالا و قابلیت تشخیص اجسام ریز هستند. همچنین این سنسورها در برابر خرابی دستگاه در اثر نور اشباع مقاوم بوده و دارای محافظت در برابر سیگنال‌های مزاحم می‌باشند. از قابلیت‌های دیگر سنسورهای فیبر نوری بیداک می‌توان به اتصال همزمان آن‌ها تا 8 دستگاه اشاره کرد.

 

سنسور پرده نوری بیداک

از دیگر انواع سنسورهای شرکت بیداک می‌توان به سنسورهای پرده نوری بیداک اشاره نمود. این سنسورها دارای محور اپتیکال با ابعاد 20 در 40 میلی متر می‌باشند. فاصله‌ی تشخیص در این سنسورها حداکثر 7 متر و ارتفاع تشخیص آن‌ها 120 تا 940 میلی متر می‌باشد. سنسورهای پرده نوری بیداک دارای توانایی تشخیص اجسام از کنار و رو به رو هستند. این گروه از سنسورهای شرکت بیداک از سیستم عیب یابی خودکار و سیستم جلوگیری از تداخل مشترک بهره می‌برند. درجه‌ی حفاظتی در این سنسورها IP67 می‌باشد.

 

سخن آخر

در این مقاله به معرفی شرکت بیداک و محصولات این برند پرداختیم. شما می‌توانید برای خرید انواع سنسورهای این شرکت به صفحه‌ی فروشگاه سنسور صنعت نوین مراجعه نمایید.

 

کیمیا قورچیان
ارسال دیدگاه