سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

انواع سنسور های امرون

سنسورهای امرون یکی از پرکاربردترین محصولات Omron می باشد که به دلیل تنوع محصول ، استفاده آسان و قیمت مناسب ، تقریبا در همه صنایع کشور مورد استفاده قرار می گیرند.شما مشتریان عزیز می توانید به فروشگاه سنسور صنعت نوین مراجعه نموده و از دسته بندی محصولات امرون اقدام به ثبت سفارش نمایید.

انواع محصولات شرکت امرون

انکودر E6H-C امرن یک انکدر هالو شفت Omron است .قطر شیار شفت اینکدر E6H-C امرن 40 میلی متر است.اینکودر E6H-C امرن در محدوده ی وسیع 5 تا 24 ولت قابلیت کارکرد دارد.

سنسورهای فیبر نوری

نمایشگر باراگرافی آمپلی فایر سنسور فیبر نوری E3X-NA امرن با دارا بودن سطح نور ، وضعیت سوییچینگ و شاخص آستانه موجب تنظیم آسان این تقویت کننده فیبر نوری Omron شده است.

سنسور فتوالکتریک نوعی ابزار برای تشخیص موقعیت است. این سنسور از پرتو نور برای عملکرد خود استفاده می کند. پرتو نور توسط شی مورد نظر یا منعکس می شود یا قطع می گردد.

سنسورهای مجاورتی

سنسور مجاورتی سنسوری است که حرکت، موقعیت و یا حضور اجسام را بدون هیچ گونه تماس فیزیکی تشخیص می دهد.در حقیقت جریان در این وسیله از طریق میدان مغناطیسی ایجاد می شود.

درباره برند امرون

برند اومرون با نام OMRON، یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است که در کیوتو ژاپن مستقر است. اومرون توسط Kazuma Tateishi در سال ۱۹۳۳ تاسیس شد و در سال ۱۹۴۸ تاسیس شد. پیش از سال ۱۹۹۰ ، این شرکت با نام الکترونیک اومرون تاتیشی شناخته می شد. در طول دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰، شعار شرکت این بود: “برای ماشین کار ماشین آلات، برای ایجاد هیجان بیشتر”.تجارت اصلی اومرون ساخت و فروش اجزای اتوماسیون، تجهیزات و سیستم ها است؛ اما به طور کلی به دلیل تجهیزات پزشکی مانند دماسنج دیجیتال، مانیتور فشار خون و نبولایزر معروف است. Omron اولین دروازه الکترونیکی بلیط جهان را توسعه داد که در سال ۲۰۰۷، IEEE Milestone نامگذاری شد و یکی از اولین تولیدکنندگان ماشین های خودکار (ATM) با کارت خوان های نوار مغناطیسی بود. اومرون یکی از ۱۰۰ نوآوران برتر جهانی تامسون رویترز در سال ۲۰۱۳ لقب گرفت.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X